Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023104/0014

Oskar Stössel *

(Neunkirchen/N.Ö.1879-1964 Wien) "Grazer Stadtkrone", handsigniert Stössel, Radierung in Farbe, Stockgröße 32 x 33,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren STARK REDUZIERT

Expert: Friedrich Reinbacher

21.10.2019 - 15:57

Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Oskar Stössel *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 21.10.2019 - 15:57
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online