Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023175/0004

August Trummer *

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) Südsteirisches Hügelland, handsigniert, datiert A. Trummer 78, Linolschnitt in Farbe (Handdruck), Bildausschnitt 13,5 x 16,5 cm, Passeparttout, verglast, gerahmt STARK REDUZIERT

Expert: Friedrich Reinbacher

21.10.2019 - 16:07

Dosažená cena: **
EUR 20,-
Vyvolávací cena:
EUR 20,-

August Trummer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten bis € 500,-
Datum: 21.10.2019 - 16:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online