Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037617/0001

Heinrich C. Berann *

(Innsbruck 1915-1999 Lans, Tirol) Nordischer Baum im Wandel des Schicksals, signiert unten rechts: H. C. Berann, Radierung, Auflagenr. 160/300, ca. 23 x 34,5 cm, Blatt ca. 44 x 55 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.10.2019 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Heinrich C. Berann *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.10.2019 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.10. - 17.10.2019