Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-298844/0001

"Salvador Dali" Lapis Lazuli Brillant Kreuzanhänger

Gold 750, eingeschliffener Lapis Lazuli, Brillanten, zus. ca. 0,30 ct, Strahlenkranz, revers punziert: "Toboarte", "Dalart 1980", produziert 1989, signiert Savador Dali, limitierte Auflage 094/999, Maße 5,7 x 2,9 mm, 19,1 g, fehlen Gehängeteileøg13

Expert: Asvazadurian Hagop Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15

hagop.asvazadurian@dorotheum.at

24.10.2019 - 10:14

Vyvolávací cena:

+ 43-1-604-13-71-15

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 24.10.2019 - 10:14
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.10. - 24.10.2019