Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-189498/0001

Herrenring

Gold 585, ein Altschliffbrillant auf synth. Korund, RW 63, 19,6 g, gebraucht, Tragespurenøg18

24.10.2019 - 11:02

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Herrenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 24.10.2019 - 11:02
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.10. - 24.10.2019