Karl Mostböck *
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr)
Stehende Dame in langem Kleid, signiert: K. Mostböck, datiert: (19)60, Bleistift aquarelliert auf Papier, ca. 31,5 x 19 cm (SLS) Ruf 360
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
EUR 500,- do EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Karl Mostböck *
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: