Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008)
Ohne Titel, signiert: Balluf, Öl auf festem Karton, ca. 30,5 x 30,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
EUR 900,- do EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: