Josef Dobrowsky *
(Karlsbad 1889-1964 Tullnerbach)
Portrait einer jungen Dame, Pastell auf farbigem Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 58 x 45 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 450
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
EUR 700,- do EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
Josef Dobrowsky *
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: