Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069079/0001

Wladimir Magidey *

(Wilna 1881 geb.) Bauer mit Obstkorb, signiert, datiert und bezeichnet Magidey(19)26 München, Öl auf Leinwand, 60 x 50 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.10.2019 - 10:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wladimir Magidey *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.10.2019 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online