Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069923/0001

Emil Barbarini

(Wien 1855-1930) Blick auf den Dachstein (?), signiert E. Barbarini, Öl auf Leinwand, 31 x 63 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.10.2019 - 10:37

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Emil Barbarini

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.10.2019 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online