Altschliffbrillant Ring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,50 ct, RW 61,9,2 gøG9
06.11.2019 - 11:13
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.11.2019 - 11:13 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 11.10. - 06.11.2019 |