Gennaro Sardella *
(Napoli 1950 geb.), "Si Loca", signiert "G. Sardella", Öl auf Leinwand, rückseitig beschriftet, ca 70 x 50 cm, gerahmt
21.10.2019 - 11:56
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Gennaro Sardella *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.10.2019 - 11:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.10. - 21.10.2019 |
Položky z jiných aukcí
- 1990 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 92 Cellar Tracker-Punkte
- Poststück - Österr. Post in der Levante
- 4 Sammelringe