Čís. položky 110-021935/0002

Robert Ullmann *

(Mönchen-Gladbach 1903-1966 Wien), betitelt "Ravenna", monogrammiert u. datiert "RU 1955", Aquarell auf Papier, ca. 27 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

21.10.2019 - 12:01

Vyvolávací cena:

Robert Ullmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.10.2019 - 12:01
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.10. - 21.10.2019