Čís. položky 3042

Militärverdienstkreuz,

2. Kl. mit KD, AR - tlw. vergoldet und emailliert, punziert (Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922) und Herstellermarke RS = Rudolf Souval, Rand mit Bezeichnung R. Marschall, am etwas späteren Band, im original Etui, sehr feine Erhaltung, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

15.11.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Militärverdienstkreuz,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Řády a vyznamenání
Datum: 15.11.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.11. - 15.11.2019