Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-027824/0007

Brillantanhänger Hufeisen

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct, Saphire, 1,6 g øg2

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

24.10.2019 - 10:42

Vyvolávací cena:

Brillantanhänger Hufeisen

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 24.10.2019 - 10:42
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 16.10. - 24.10.2019