Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037553/0006

Karl Stauffer-Bern

(Trubschachen 1857-1891 Florenz) Frauenakt, monogrammiert und datiert: St-B. (18)81, Bleistiftstudie auf Papier, ca. 30 x 44 cm, Passepartout, verglast, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.10.2019 - 15:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Stauffer-Bern

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.10.2019 - 15:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.10. - 24.10.2019