Altschliffbrillant Solitär ca. 0,40 ct
Weißgold 585, 2,4 g, RW 51øg2
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
08.11.2019 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Weißgold 585, 2,4 g, RW 51øg2
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 08.11.2019 - 15:26 |
Prohlídka: | 18.10. - 07.11.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Carl Lafite
- Emil Duschanek
- Sasaniden, Xusro II.