Othmar Wagner *
(Linz 1924-2016 Lichtenberg/Linz) Ruine Wildberg im Mühlviertel, signiert: Wagner O, datiert: (19)51, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 110 x 136 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.10.2019 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Othmar Wagner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.10.2019 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: