Lina Bischoff-Pietschmann *
(Wien 1877-1968 Florenz) Fliederstrauß in einer Glasvase, signiert: Lina Bischoff Pietschmann, Öl auf Karton, ca. 56,5 x 49 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.10.2019 - 15:28
- Vyvolávací cena:
Lina Bischoff-Pietschmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.10.2019 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Konstantin Stoitzner
- 1982 Barbaresco DOCG, Gaja, Piemont, 93 Cellar Tracker-Punkte, 2 Flaschen
- Josef I.