Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024167/0009 -

Emil Rizek *

(Wien 1901-1988) Küstenlandschaft mit Dünen (Norderney in Norddeutschland ?), signiert: Rizek, Gouache und Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 46x 65 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

29.10.2019 - 15:28

Vyvolávací cena:

Emil Rizek *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 29.10.2019 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online