Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024316/0003

Maler des 19. Jahrhunderts

Madonna mit flammendem Herz, Öl auf Platte ca., 21,5 x 16 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

29.10.2019 - 15:50

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Maler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 29.10.2019 - 15:50
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online