Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-301241/0001

Dupont Feuerzeug

Metall tlw. vergoldet, Serien Nr. 15 LGB 24, 99,1 g, Originallederhülle, Gebrauchsspuren, leicht abgerieben, entleert, Service wird empfohlen

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

31.10.2019 - 11:11

Vyvolávací cena:

Dupont Feuerzeug

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 31.10.2019 - 11:11
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 25.10. - 31.10.2019