Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 86

Rudolf Pointner *

(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) rückseitig betitelt "Mondphasenkatze", signiert, datiert Rudolf Pointner 1977, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Blattgröße 38 x 56 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

23.11.2019 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 576,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Pointner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 23.11.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.11. - 23.11.2019