Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021996/0003

Anselm Glück *

(Linz 1950 geb.), "Charakterkopf mit symbolischer Beschriftung", Mischtechnik auf Papier, Bildausschnit ca. 27,5 x 19,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

04.11.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:

Anselm Glück *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 04.11.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2019