Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002), seltene Darstellung eines Industriehafens, signiert "Robert Kasimir", Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 46 x 45 cm, verglast, gerahmt
04.11.2019 - 10:27
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.11.2019 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 04.11.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: