Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022028/0001

Ad. Müller-Grantzow

(1853-1914),"Abendstimmung in der Lagune", siniert u. bezeichnet "Ad. Müller-Grantzow, München", Oel auf Leinwand, ca. 43,5 x 59 cm, gerahmt

04.11.2019 - 10:28

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Ad. Müller-Grantzow

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 04.11.2019 - 10:28
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2019