Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021915/0017

Weiblicher Amor

, Wiener Porzellanmanufaktut Aukarten, Modellmummer 1018, weißer Scherben, färbig u. gold staffiert, Höhe 11,5 cm, unterglasurblaue Marke

04.11.2019 - 10:53

Vyvolávací cena:

Weiblicher Amor

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 04.11.2019 - 10:53
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2019