Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021929/0002

Georges Gardet

, (Paris 1863-1939), "Bison mit Tiger", signiert "G. Gardet", Ausführung "Siot Decauville", letztes Viertel 19. Jh., patinierter Bronzeguß, Höhe 21,5 cm, Länge 45 cm

04.11.2019 - 10:55

Vyvolávací cena:

Georges Gardet

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 04.11.2019 - 10:55
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.10. - 04.11.2019