Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074760/0000

Johann Wieltschnig Holzfeind

(Wernberg/Kntn.1949 geb.) Serie aus 4, "Ohne Titel", signiert Wieltschnig, datiert 2012, Mischtechniken auf Karton, 33,5 x 43 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.11.2019 - 10:59

Vyvolávací cena:

Johann Wieltschnig Holzfeind

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.11.2019 - 10:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online