Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074480/0000

Kärntner Druckgrafik

24 Blätter, unterschiedliche Techniken, Blattgröße je 29,5x 21 cm, u. a. Meiner Schellander Inge Vavra, S. Dragacnig, J . Zechner, Franz Moro, E. Wucherer, J. Tichy, V. Oman, G. Hocke, P. Krawagna,... alle signiert, nummeriert, datiert, Mappe

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.11.2019 - 11:23

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Kärntner Druckgrafik

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.11.2019 - 11:23
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online