Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015745/0004

Kurt Schmidt

(Klagenfurt 1917-1985) "Paris, Eiffelturm", Öl auf Platte, 88 x 75 cm, gerahmt, partiell mit starken Abblätterungen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.11.2019 - 11:31

Vyvolávací cena:

Kurt Schmidt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.11.2019 - 11:31
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online