Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015137/0065

Hans Kruckenhauser *

(Bregenz 1940 geb.) "Landschaft", signiert Kruckenhauser, datiert 1978, Nr.85/120, Lithografie, 39 x 50 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.11.2019 - 11:43

Dosažená cena: **
EUR 20,-
Vyvolávací cena:
EUR 20,-

Hans Kruckenhauser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.11.2019 - 11:43
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online