Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016254/0003

Giuseppe Zigaina *

(Cervignano del Friuli 1924- 2015 Palmanova) "Ohne Titel", signiert Zigaina, Mischtechnik auf Papier, Passepartout Ausschnitt 47 x 56 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.11.2019 - 11:44

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Giuseppe Zigaina *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.11.2019 - 11:44
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online