Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016138/0005

Sotskov

(20. Jhdt.) "Versunkene Kirche", signiert, datiert 1961, Öl auf Karton, 23 x 34 cm, gerahmt, Karton leicht wellig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.11.2019 - 12:36

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Sotskov

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.11.2019 - 12:36
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online