Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066605/0006

Andries Cz. Wiemans

(Dordrecht 1826 geb.) Am Bauernhof, signiert A. Wiemans ft, Öl auf Holz, 46 x 62 cm, gerahmt (Krakelees), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.11.2019 - 10:07

Vyvolávací cena:

Andries Cz. Wiemans

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.11.2019 - 10:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online