Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064014/0012

Hans Alexander Brunner *

(Wien 1895-1968) Motiv aus Traunkirchen, betitelt "Traunkirchen", signiert und datiert Hans Alex Brunner 1942, Aquarell auf Papier, 34 x 46 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.11.2019 - 10:08

Vyvolávací cena:

Hans Alexander Brunner *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 05.11.2019 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online