Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070099/0002

Josef Jungwirth *

(Wien 1869-1950 Stockholm) Jüngstes Gericht, Skizze, rückseitig altes Etikett mit schwer lesbarer Beschriftung, Öl auf Leinwand, 53 x 74,5 cm, gerahmt, (W)

Provenienz: Nachfahre des Künstlers.

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

05.11.2019 - 10:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Jungwirth *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 05.11.2019 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online