Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-055304/0001 -

Carlo Menegazzi

(Italien 19./20. Jahrhundert) "Tremezzo, looking toward Bellagio", auf der Rückseite betitelt, signier Menegazzi, Aquarell auf Papier, 30 x 44 cm, Passep., ohne Rahmen, beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.11.2019 - 10:19

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Carlo Menegazzi

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 05.11.2019 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online