Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047442/0106

Altschiffdiamant Saphir Brosche

Weißgold 585, Altschliffbrillanten,-diamanten und Diamantrauten zus. ca. 1 ct, Saphir ca. 0,20 ct, 10,7 gøg11

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

14.11.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.11.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.10. - 13.11.2019