Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-442934/0002

Diamant Farbsteinbrosche

Gold 585, tlw. feinvergoldet, Diamantrauten zus. ca. 0,15 ct Saphir, Rubin, österr. Einfuhr punze 1872-1902, 10,4 g øx

14.11.2019 - 15:43

Vyvolávací cena:

Diamant Farbsteinbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 14.11.2019 - 15:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.10. - 13.11.2019