Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102376/0003

Kleines Okimono des Jurojin mit Fächer,

Japan, Meiji Zeit (1868-1912), signiert, Elfenbein, plastisch geschnitzt, Höhe 9 cm Unterliegt dem Artenschutz (ASA) Provenienz: Wiener Privatsammlung

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.11.2019 - 15:08

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 07.11.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.10. - 07.11.2019