Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100918/0060

Silber Tauftaler,

Filigranrahmen, Darstellung einer Taufe, Aufhänger, Dm. 7 cm, Gewicht 32 g, Beschauzeichen, 12 Lot, Meisterzeichen, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

29.11.2019 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Cena:
EUR 140,-

Silber Tauftaler,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Starožitnosti
Online do: 29.11.2019 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online