Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103668/0001

Silber Schale,

rund fassoniert, Rand mit geraden Faltenzügen, Dm. 34 cm, Gewicht 759 g, apokryphe Beschauzeichen, wohl 19. Jh., Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

18.11.2019 - 15:14

Vyvolávací cena:

Silber Schale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 18.11.2019 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online