Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047702/0008

Brillant Onyx Ohrgehänge

Gold 585, Platinauflagen, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 2,6 gøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

15.11.2019 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Onyx Ohrgehänge

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 15.11.2019 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.11. - 14.11.2019