Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047378/0005

Brillant Garnitur zus. ca.1 ct

Gold 585, best. aus: Ring, RW 63, 2 Ohrclips mit Stiften,18,7 gøg19

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.11.2019 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 15.11.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.11. - 14.11.2019