Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047507/0003

Altschliffdiamant Solitär ca. 0,45 ct

Gold 585, Arbeit erstes Drittel 20. Jh., 3,6 g, RW 56 øx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

15.11.2019 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 15.11.2019 - 15:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.11. - 14.11.2019