Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-293405/0001

Brillant Diamant Farbstein Damenring

Gold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 0,30 ct, zwei Brillanten, zus. ca. 0,30 ct, drei Saphire, vier Rubine, RW 53, 9 gøg9

Expert: Asvazadurian Hagop Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15

hagop.asvazadurian@dorotheum.at

14.11.2019 - 10:05

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+ 43-1-604-13-71-15

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 14.11.2019 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 08.11. - 14.11.2019