Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024532/0002

Alfred Prehn, 2 Bilder:

Alfred Prehn, 2 Bilder: - Bilder

(tätig um 1880/1900) Am Hühnerhof - Pendants, jeweils signiert: A. Prehn., Öl auf Leinwand, ca. 64 x 32 cm, jeweils gerahmt, Rahmen einmal beschädigt (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

19.11.2019 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Alfred Prehn, 2 Bilder:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 19.11.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online