Čís. položky 194-024445/0002

Eugen (Jenö) Csapo

(Celldomölk 1875-1954 Budapest), zugeschrieben/attributed Begegnung, Öl auf Holz, ca. 31x 42 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

19.11.2019 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Eugen (Jenö) Csapo

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 19.11.2019 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online