Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021735/0022

Künstler um 1900

Fischerboote am Strand, signiert G Romano, Aquarell auf Papier, 30 x 47 cm, Passep., stockfleckig, schmutzig, verglast, gerahmt,

18.11.2019 - 10:06

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.11.2019 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.11. - 18.11.2019